Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dax

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi! Lesz mit átbogarászni. És veled mi a helyzet?
    Nem vagyok sikeres kereskedo. 2 honap pozitiv eredmeny mint latjuk Birgnek vagy kinek sem hozott eredmenyt. Egyebkent most oszinten. Ki a fenet erdekel az a chart, ami azt mutatja be hogy a ****i 2 het alatt elbukott ennyi penzt. Az hogy nem tartotta be a Money Management szabalyokat nem azt jelenti, hogy nem jo amit oktat, vagy ne tudna kereskedni, csak azt hogy picit begozolt.

BMT-n meg most kaptam egy valaszt egy ****itol, aki 75 ota kereskedik... lehet O is sikeres, vagy csak jol adja el magat:
    https://www.bigmiketrading.com/index...o-nalysis.html

Ja, es a hozzaszollas alapjan meg magyar is. Szoval lehet itt is valami osszefugges...
    https://www.bigmiketrading.com/tradi...tml#post452731
    Mate. napló

Hozzászólás

• skylight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Van sikeres kereskedo, viszont o nem fogja magát úgy hirdenti, hogy "hahó, én tudok kereskedni, istenítsetek".... Ez profit.hu-s szint
      Ha már oktatás, akkor mindenképpen amerikai /én egy jelenleg is aktív institucionális trédertol tanultam aki miliókat kezel/. Ott is vannak marketingistenkirályok/ Tim Sykes és társai/, de nagyobb a valoszínusége annak, hogy egy normálisat fogsz ki.
      Basszus, en nem ertem itt mi a baja mindenki a profit.hu -kal. De tenyleg... egyszer majd valaki vilagositson mar fel, mert lassan mar szitokszonak erzem. Voltam naluk tanfolyamon. Tok jo dolgokat mondtak, tok jol nem tartottam be semmit amit elmondtak, sok penzt megsporolhattam volna ha hallgatok rajuk.
      Arrol nem is beszelve, hogy az osszes webinart/eloadast/barmit ugy kezdenek, hogy ne kezdjel el kereskedni ha nem vagy benne 100% biztos hogy szeretni es imadni fogod
      Amennyire en tudom ha felallsz es odamesz hozzajuk hogy kered vissza a penzt, akkor visszaadjak...

Akkor meg mi a feneert jo sport szidni oket...?
      Mate. napló

Hozzászólás

• mergodon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Basszus, en nem ertem itt mi a baja mindenki a profit.hu -kal....
        Barátom én most dicsértem meg a profit.hu tokéletes marketingstratégiáját, amivel No.1-ek a magyar oktatók korében Ha te ezt szidásnak érzed, akkor sajnálom

Hozzászólás

Barátom én most dicsértem meg a profit.hu tokéletes marketingstratégiáját, amivel No.1-ek a magyar oktatók korében Ha te ezt szidásnak érzed, akkor sajnálom

Kereskedéstől beszéltem nem marketingről szerintem mint trader van bőven mit tanulni tőlük . Marketing nem érdekel
          Mate. napló

Hozzászólás

Kereskedéstől beszéltem nem marketingről szerintem mint trader van bőven mit tanulni tőlük . Marketing nem érdekel
            Nyilván van mit tanulni toluk. A kérdés az ár/érték arány.

"Marketing nem érdekel"- Nyilván te sem az esetleges olcsóságuk miatt választottad oket Amúgymeg Google: reklámpszichológia

Hozzászólás

Basszus, en nem ertem itt mi a baja mindenki a profit.hu -kal.
              Azért szerinted is lenne még mit javítani.

Hozzászólás

Nyilván van mit tanulni toluk. A kérdés az ár/érték arány.

"Marketing nem érdekel"- Nyilván te sem az esetleges olcsóságuk miatt választottad oket Amúgymeg Google: reklámpszichológia
                Ezt meg mindig nem ertem. Mi alapjan mered az ar/ertek aranyt? Van kimutatasod rola, hany sikeres trader-t neveltek ki? Van kimutatasod rola, hany embert tantoritottak el attol hogy megprobaljon trader lenni?
                Erre van barmilyen osszehasonlitasod mas magyar/nem magyar mentorokkal szembe...?

Vagy van egy velemenyed, hogy szerinted nem jok, mert neked konnyebb ment (nekem is hozzateszem) egy amcsi csavotol tanulni...

Teljesen mas kerdes ha valaki total lehuzasra megy, es teljesen mas kerdes amikor valaki valamilyen hasznos dolgot ertekesit valamilyen aron.
                Irtam, elmesz a tanfolyamra, majd a tanfolyam vegen visszakered a penzt. Szo nelkul visszaadjak. Nekem ennek az ar/ertek aranya csak a befektetett ido... Neked lehet ez is draga volt
                Mate. napló

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Azért szerinted is lenne még mit javítani.
                  Ja... boccs probaltam szarkasztikus lenni a hozzaszolasban. Ezek szerint nem sikerult... Vegyuk ugy hogy idezojelesen mondtam...
                  Mate. napló

Hozzászólás

Ezt meg mindig nem ertem. Mi alapjan mered az ar/ertek aranyt? Van kimutatasod rola...
                    Az ár/érték arányt a tobbi oktatóhoz mérem. Nézd meg, hogy pl az fxtanoda.hu mit oktat és mennyiért. Kb ugyanaz mint a profit.hu, és 5k forint/ hónap, úgy hogy naponta vannak webinárok....

Azt hogy milyen tradereket neveltek ki... Tradereket nem lehet kinevelni, foleg nem 3 vagy 5 napos kurzusokon. Ha nincs meg a mentális hozzáállás, ha valaki nem képes elfogadni a veszteséget, az állandó bizonytalanságot, akkor azt senki nem képes megtanítani. Meg lehet nekik tanítani az alap dolgokat, lehetnek kituno elemzok, de nem traderek.
                    A kulonbség az, hogy valaki ezt havi 5k-ért tanítja, valaki meg elkér 3 napért 180k-t. Na ez a marketing, amirol elobb beszéltem

Hozzászólás

• 180K meg mindig nem ertem. Visszakerheted a penzed ha nem tetszett a dolog. Az nekem ingyen van.
                      Az meg hogy melyiket valasztod, a te dontesed, es nem a profit-hu donti el. Ezzel meg mindig nem merted ossze nekem a minoseget es az erteket...
                      Mate. napló

Hozzászólás

180K meg mindig nem ertem. Visszakerheted a penzed ha nem tetszett a dolog. Az nekem ingyen van.
                        Az meg hogy melyiket valasztod, a te dontesed, es nem a profit-hu donti el. Ezzel meg mindig nem merted ossze nekem a minoseget es az erteket...
                        Igazad van A profit.hu egy kiemelkedo oktatocég, az eloadoknak is tisztességes referenciával rendkelkeznek, bizonyítottan sikeres tréderek. Céljuk az emberek tanítása, a koltséguk is csak azért olyan magas, mivel a tanulók az órabéruket fizetik meg. Szakértelmuket a szakma is elismeri, rendszeresen vesznek részt trédertalálkozókon. Annyira tudnak, hogy még reklám se kell nekik / foleg nem a "teszkóspadon"/, és az ugyfelek sem kapnak hetente új levelet toluk.

Leírva furcsább mint gondolatban... na de mindegy. elég off ez itt. Számodra ha megfeleltek, akkor gratula Én azért maradok a saját véleményemnél

Hozzászólás

• Hol irtam hogy kiemelkedo?
                          Miert kell sikeresnek lenniuk? Az nem tud oktatni aki nem sikeres?
                          A celjuk hogy penzt keressenek, es hogy oktassanak, ezzel mi a gond? Te azert kereskedsz hogy masok meggazdagodjanak? Amikor nyersz, valaki mas veszit...
                          Mi a gondod a hirlevellel. Le tudsz iratkozni rola///

Boccs. Nem vedelemrol van szo, csak nem ertem a kozutalat targyat... Dragak. Igen azok. Amerikai viszonylatba olcsok...
                          Es akkor mi a fene van?

Mindegy... en nem szoktam meg hogy lealazok valakit, csak akkor ha nagyon jo indokom van ra. Mas forumokban sem szokas ez, de itthon nagyon meno dolog. Gondoltam valaki felvilagosit miert... nem te leszel az...
                          Mate. napló

Hozzászólás

Igazad van A profit.hu egy kiemelkedo oktatocég, az eloadoknak is tisztességes referenciával rendkelkeznek, bizonyítottan sikeres tréderek. Céljuk az emberek tanítása, a koltséguk is csak azért olyan magas, mivel a tanulók az órabéruket fizetik meg. Szakértelmuket a szakma is elismeri, rendszeresen vesznek részt trédertalálkozókon. Annyira tudnak, hogy még reklám se kell nekik / foleg nem a "teszkóspadon"/, és az ugyfelek sem kapnak hetente új levelet toluk.

Leírva furcsább mint gondolatban... na de mindegy. elég off ez itt. Számodra ha megfeleltek, akkor gratula Én azért maradok a saját véleményemnél
                            Ezek szerint voltál náluk, és 180-at fizettél? És nem tetszett, és mégsem kérted vissza a pénzt?

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ezek szerint voltál náluk, és 180-at fizettél? És nem tetszett, és mégsem kérted vissza a pénzt?
                              Nem, tanfolyamon nem voltam. Egyszer voltam egy OFK-n/ asszem így hívták a csutortoki webinárjukat/ meg láttam a tanfolyam bemutatóanyagát/ ez az o oldalukon volt fenn ingyen/.

Ennyi pénzt nekem megért /foleg másfél éve/. A tananyag se rossz /swingek torése, szintek eladása.... bár a kitorésre vevést kereskedési idosikon orbitális hulyeségnek tartom/. 5k-t nekem megért.

Hozzászólás

Nem, tanfolyamon nem voltam. Egyszer voltam egy OFK-n/ asszem így hívták a csutortoki webinárjukat/ meg láttam a tanfolyam bemutatóanyagát/ ez az o oldalukon volt fenn ingyen/.

Ennyi pénzt nekem megért /foleg másfél éve/. A tananyag se rossz /swingek torése, szintek eladása.... bár a kitorésre vevést kereskedési idosikon orbitális hulyeségnek tartom/. 5k-t nekem megért.
                                Kemeny szavak ezek... orbitalis hulyeseg.

Mindegy, tenyleg masok vagyunk. En utalok itelkezni, te szeretsz. En szeretem a sajat donteseimert vallalni a feleloseget, es nem masba keresni a hibat, en szeretek eloszor magamba nezni, es elfogadni ha hibaztam, es tanulni belole.
                                Viszont elfogadom hogy nincs egyetemes igazsag, es vannak az eletben nagyon maskeppen lato es gondolkodo emberek, akikkel soha nem fogok tudni szot erteni. Te hasonlitasz rajuk
                                Mate. napló

Hozzászólás

Working...
                                X