Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dax

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

_Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálatok mennyi a spread? FDAX-ot pontosan követitek? Ironnál egészen jól követik, volt párszor, amikor azt hittem, hogy ez valami stop kivevő spike, de az igazi határidős árfolyamon is látszódott.
    Pontosan követjük. 1-es spread, nincs jutalék.
    Plusz nálunk piac zárás után van még nyitva tartás, hogy letudjátok követni az amerikai és ázsiai mozgásokat is éjjel. Természetesen ezekben az időszakokban nem 1 a spread, tehát csak óvatosan.

Hozzászólás

_Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Gondolom Birger a határidős piac miatt alakitotta ki az M5, M1 kereskedést. Ott 20-40 pont, 500-1000€.
      Szerintem valami stopot azért alkalmazhatnál. A BC-nél is stop nélkül kereskedik a legsikeresebb tag. 1 vesztes trade elvitte a nyereség felét. Ki tudja mennyi még a lebegő veszteség?
      Stop-ot csak azok hasznalnak akik nem tudjak mit fog tortenni a piacon. Ez a sikeres kereskedokre igen jellemzo magatartas.

Gabor: Ismered ezt a thread-et:
      https://www.bigmiketrading.com/tradi...y-journal.html
      A ****i DAX-ot kereskedik. Hetfon - Szerdan - Penteken, a piac indulasa elott behiv egy tradet, Postolja, hogy mikor hol lep be (30SL-t hasznal, neha 15SL-t, ezt is leirja mikor melyiket) majd pedig delutan, szinten elore megadott idoben zarja a poziciot. Szerintem kivalo peldaja annak, amit minden normalis tanfolyamon tanitanak itthon. Barmilyen strategiaval lehet nyero az ember, ha kielemezi, es koveti naprol napra...
      Persze ez a strategia nem extreme A csavo elvarasa 300 pont (30 pont SL-ek mellett) egy teljes evre. Tehat normalis kockazatkezeles mellett 2-3% risk, "csak" eves 30-60%-ot keres a portfoliojan

Ja igen, es ezt kivaloan lehet kereskedni peldaul Zalaneknal is. Demon is kiprobalhato napi 3 perc-et igenyel...
      Mate. napló

Hozzászólás

mergodon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Stop-ot csak azok hasznalnak akik nem tudjak mit fog tortenni a piacon. Ez a sikeres kereskedokre igen jellemzo magatartas.

Gabor: Ismered ezt a thread-et:
        https://www.bigmiketrading.com/tradi...y-journal.html
        A ****i DAX-ot kereskedik. Hetfon - Szerdan - Penteken, a piac indulasa elott behiv egy tradet, Postolja, hogy mikor hol lep be (30SL-t hasznal, neha 15SL-t, ezt is leirja mikor melyiket) majd pedig delutan, szinten elore megadott idoben zarja a poziciot. Szerintem kivalo peldaja annak, amit minden normalis tanfolyamon tanitanak itthon. Barmilyen strategiaval lehet nyero az ember, ha kielemezi, es koveti naprol napra...
        Persze ez a strategia nem extreme A csavo elvarasa 300 pont (30 pont SL-ek mellett) egy teljes evre. Tehat normalis kockazatkezeles mellett 2-3% risk, "csak" eves 30-60%-ot keres a portfoliojan

Ja igen, es ezt kivaloan lehet kereskedni peldaul Zalaneknal is. Demon is kiprobalhato napi 3 perc-et igenyel...
        ?????????????
        valamelyik rész nem stimmel

Hozzászólás

Szerintem nincs ellentmondas:
          Altalaban a sikeres kereskedokre jellemzo magatartas:
          - Nem tudjak mi tortenik a piacon
          - Es hasznalnak stopot..
          Mate. napló

Hozzászólás

- Es hasznalnak stopot..
            ahhhhh, ok

Hozzászólás

- Es hasznalnak stopot..
              Na álljunk meg egy szóra azért itt:

Van különbség a 100% -os pontossággal tudja és a jó eséllyel sejti mi lesz a mozgás között...
              Aki nem is sejti mi várható a piacon ne kereskedjen szerintem.

Valami elképzelésnek lenni kell különben kaszinó lenne a tőzsde, pedig nem az.

Setupokat keresünk nem pedig véletlenszerűen lépünk be és ki.

Sikeres kereskedő vagyok és ha fogalmam sincs merre fog menni pl a dax nem lépek pozícióba.

Hozzászólás

Reggeli nyitás.
                Csatolt fájlok
                Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Zooli, nem akarlak mindig csesztetni de az induló RR -re odafigyelhetnél...

Rendszeresen többet kockáztatsz mint az elvárható hozam. Ez nem a hosszú karrier titka.

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Plusz nálunk piac zárás után van még nyitva tartás, hogy letudjátok követni az amerikai és ázsiai mozgásokat is éjjel. Természetesen ezekben az időszakokban nem 1 a spread, tehát csak óvatosan.
                    Hol vannak a rések?
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

siria eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hol vannak a rések?
                      Éjjel is megy, ezért itt kevesebb a rés.

Éjjel 8 -as spread van, remek cég kereskedni reggel 9-től 17.30 -ig, de a kifizetéssel hetekig szívatják az ügyfeleket. Csak olyan pénzt érdemes depositolni ami sokáig nélkülözhető.

Daxra trédelni number 1 mt4-es broker, ez nem vitás.

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zooli, nem akarlak mindig csesztetni de az induló RR -re odafigyelhetnél...

Rendszeresen többet kockáztatsz mint az elvárható hozam. Ez nem a hosszú karrier titka.
                        Te meg mindig abból indulsz ki, hogy ott fogom zárni a pozíciót, ahol a kezdő stop van, mert csak azt látod a rajzon.

Pedig már sokszor elmondtam, hogy az csak egy vészhelyzeti stop.
                        Áramszünet, internet megszakadás, géphiba, szerverhiba, és "atomtámadás" ellen véd. 100 vesztő esetből talán ha 8-10 alkalommal aktiválódik.

1:1 R/R-el belemegyek, ha szerintem várható akkora elmozdulás amiből 3-4* kijön a brókerköltség. Ez most épp nem ment tovább, de ha kiüti a csúcsot, és beaktiválja a rengeteg stopot felette, akár el is szállhatott volna.

A szűk stopot meghagyom másoknak, akik 3-4 kiütés után is gond nélkül visszaszállnak 5.-re.
                        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Te meg mindig abból indulsz ki, hogy ott fogom zárni a pozíciót, ahol a kezdő stop van, mert csak azt látod a rajzon.

Pedig már sokszor elmondtam, hogy az csak egy vészhelyzeti stop.
                          Áramszünet, internet megszakadás, géphiba, szerverhiba, és "atomtámadás" ellen véd. 100 vesztő esetből talán ha 8-10 alkalommal aktiválódik.

1:1 R/R-el belemegyek, ha szerintem várható akkora elmozdulás amiből 3-4* kijön a brókerköltség. Ez most épp nem ment tovább, de ha kiüti a csúcsot, és beaktiválja a rengeteg stopot felette, akár el is szállhatott volna.

A szűk stopot meghagyom másoknak, akik 3-4 kiütés után is gond nélkül visszaszállnak 5.-re.
                          6 ponttal a belépőd alá van húzva az egyik...
                          Ettől függetlenül tartom: sáv felső harmadában longba lépni nem az igazi.

Hozzászólás

Fontos hírek lesznek kora délután, addig nagy mozgás már nem várható.

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Éjjel is megy, ezért itt kevesebb a rés.

Éjjel 8 -as spread van, remek cég kereskedni reggel 9-től 17.30 -ig, de a kifizetéssel hetekig szívatják az ügyfeleket. Csak olyan pénzt érdemes depositolni ami sokáig nélkülözhető.

Daxra trédelni number 1 mt4-es broker, ez nem vitás.
                              Mivel mi FCA szabályozás/felügyelet alatt működünk, ezért vannak olyan dolgok amiket nem szoktunk meg és ezért van, hogy csúszik a kifizetés. Ilyen pl az amikor valaki skrillről utal be és szlovák bankszámlára kéri vissza, mert skrillre jelenleg nem fizetünk vissza csak fogadunk.

Ilyen pl az amikor harmadik fél utalt skrill-el valaki valakinek és nem nagyon akarják beazonosítani a pénznek az eredetét.

Szerintem nincs értelme ennek a beszélgetésnek mert te is hozol ismerősöket akik mind ezt csinálták és én is hozok több embert aki konkrétan 1 nap alatt kapták meg miután elküldték a kért doksikat.

De minden mondatod igaz és nem hazudtollak meg, csak írjuk oda a miértjét is kérlek, hogy teljes képet kaphasson mindenki.

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Köszi! DAX-nak milyen árfolyamot adtok, amikor nincs hivatalos kereskedés? Gondolom napközben az EUREX-et követitek.

Hozzászólás

Working...
                                X