Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dax

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• [ATTACH]Click image for larger version

Name:	ger30-dec14-m2-trading-point-of66.png
Views:	1
Size:	26,8 KB
ID:	150234[/ATTACH]
    _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ugyan ezt a képet nagyobban?
    a bekeretezett rész kékkel,kettő negatív tréd

Hozzászólás

• mergodon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kert abrak: Nem volt GAP.
      144 tick-et raktam be es a 440tick-et.
      Nincsen semmi elemezve, lehet 100, 150, 200 barmi. Kinek hogy szokta meg a szeme. Semmi magikus nincs benne. Fibonacchi szamok egyebkent, sales speach-be jol hangzik (440- nem fib szam, de a tobbi amit hasznal Horst az igen, visznont semmi jelentosege ... ) - ( 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377, 610, 987, 1597, 2584, 4181, 6765, 10946, 17711, 28657, 46368, 75025)

Persze lemaradtak a kommentek
      1. kep: 440tick chart. Elso doboz a nyitas utana 30 perc tick charton, masodik doboz a kovetkezo 5 ora 3-dik resz kis doboz, ahol Horst beszallt a trade-be
      2. kep 144 tick chart, elso doboz nyitas utana 30 perc, amit kertel gabor. Nincs gap, masodik doboz pedig az elkovetkezo 5 ora...

Köszi! Érdekes ez a megoldás, hogy nem a hagyományos idő alapú, hanem ahogy írtad 1 perc alatt 3, 5 perc alatt 1 sem.
      Azt még meg tudnád nekem nézni, milyen volt a chartod #FDXH február 6-án? Korábban írtam, hogy volt egy nagy szakadás. Kiváncsi lennék neked az, hogy néz ki, ahol nekem hiányzik 4 perc.

Click image for larger version

Name:	4 perc.png
Size:	41,0 KB
ID:	150235

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ezt az időszakot, amit előbb beraktam.
        tess.....
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          tess.....
          Köszi! Ez is érdekes a hagyományos gyertyákhoz képest, ahol 65 pontos M5 gyertya van.

Name:	#FDXZ4M5.png
Size:	45,6 KB
ID:	150237

Hozzászólás

Köszi! Érdekes ez a megoldás, hogy nem a hagyományos idő alapú, hanem ahogy írtad 1 perc alatt 3, 5 perc alatt 1 sem.
            Azt még meg tudnád nekem nézni, milyen volt a chartod #FDXH február 6-án? Korábban írtam, hogy volt egy nagy szakadás. Kiváncsi lennék neked az, hogy néz ki, ahol nekem hiányzik 4 perc.

[ATTACH]6265[/ATTACH]
            Az arral ne foglalkozz, az merge-lve lett. Le tudnam neked huzni a konkret arral is, csak szenvednem kellene vele. Ezen rajta van a rollover merge. Ha az eredeti ar erdekel akkor szoljal. Itt nincs szakadas, masik kerdes, hogy milyen sliplage-el kapod kozben a koteseket:P
            Csatolt fájlok
            Mate. napló

Hozzászólás

Az arral ne foglalkozz, az merge-lve lett. Le tudnam neked huzni a konkret arral is, csak szenvednem kellene vele. Ezen rajta van a rollover merge. Ha az eredeti ar erdekel akkor szoljal. Itt nincs szakadas, masik kerdes, hogy milyen sliplage-el kapod kozben a koteseket:P
              Köszi! Mi a "mergelés"? Rászámolják a kamatot?

Hozzászólás

• Pintos folyamatot nem ismerem de a contract 3 havonta lejár és új lep a helyében a rolloverek miatt Gap lenne ezért valami logika alapján változtatják az arat a régi contractocra. Ha megnézed a chartodat akkor a rolloverek napján hatalmas Gap nek kell lennie nálad nálam ilyen nincs. Le tudom kérni valós áron is ha érdekek de a mozgás ugyan ez lesz
                Mate. napló

Hozzászólás

Pintos folyamatot nem ismerem de a contract 3 havonta lejár és új lep a helyében a rolloverek miatt Gap lenne ezért valami logika alapján változtatják az arat a régi contractocra. Ha megnézed a chartodat akkor a rolloverek napján hatalmas Gap nek kell lennie nálad nálam ilyen nincs. Le tudom kérni valós áron is ha érdekek de a mozgás ugyan ez lesz
                  Köszi! Csak kíváncsiságból, ha nem gond. Egyébként ha jól értem, 2%-os esés után felfüggesztették a kereskedést, de az Eurex nem korrigálta a beszakadt árakat.

Hozzászólás

• Fogalmam sincs mi történt én csak az arat látom pill és csinalom
                    Mate. napló

Hozzászólás

Köszi! Csak kíváncsiságból, ha nem gond. Egyébként ha jól értem, 2%-os esés után felfüggesztették a kereskedést, de az Eurex nem korrigálta a beszakadt árakat.
                      Ezek a pontos szamok, ha bal fent megnezed FDAX ##-## a contract megnevezes, tehat ez rollover merge nelkuli adat....
                      Csatolt fájlok
                      Mate. napló

Hozzászólás

Ezek a pontos szamok, ha bal fent megnezed FDAX ##-## a contract megnevezes, tehat ez rollover merge nelkuli adat....
                        Köszi! 9010, én meg kistopolódtam, 9215-n.

Hozzászólás

• Pipre pontos nyitóár visszateszt, Euwaxot vadul adják.

Name:	nyitó ár.png
Size:	26,8 KB
ID:	150240

Name:	EUWAX.png
Size:	23,3 KB
ID:	150241

Hozzászólás

• Hihetetlen, hogy milyen erővel adják az emelkedő indexet. Mindenki a csúcson akar eladni. A végén még USA nyitásra után sem fog bezárulni a gap. Lehet onnan látszik trenddel a piac, hogy még M5 Supertrenddel is tudom 70 ponton keresztül követni.

Name:	csúcson eladni.png
Size:	26,1 KB
ID:	150242

Name:	csúcs beszálló.png
Size:	21,9 KB
ID:	150243

Hozzászólás

• A végén még a 9700 is meglesz. Euwaxot továbbra is keményen adják. Egyre nagyobb a kísértés a csúcson való beleadásba.
                              Valakinek sikerült belecsapni a nulláslisztbe?

Name:	A nagy buli.png
Size:	61,3 KB
ID:	150246

Name:	chart-21112014-1445-Euwax Sentiment.png
Size:	31,6 KB
ID:	150245

Hozzászólás

Elég veszélyes játék. Hallottál már olyanról, hogy valaki stop nélkül sikeresen kereskedik? Nem az eredmény érdekelne, hanem az, hogy néz ki a charton. A historyból rá tudod húzni.
                                Ezért életveszélyes stop nélkül kereskedni. Egyszerűen nem akar megfordulni.

Name:	#FDXZ4M5.png
Size:	60,7 KB
ID:	150247

Hozzászólás

Working...
                                X