Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dax

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• A fenébe együtt esik a DAX az Euwaxal. Kíváncsi vagyok mikor fogsz long jelet látni? Nekem a trendvonalról való pattanás lenne. Látszik, hogy M1-ben sokat engedek vissza. Lehet, hogy itt tényleg nem a buy&hold stratégia a megfelelő. M1-en még a Supertrend is túl laza, marad a szintek, gyertyák figyelése.

Click image for larger version

Name:	#FDXZ4M1.png
Views:	1
Size:	46,8 KB
ID:	150337

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A fenébe együtt esik a DAX az Euwaxal. Kíváncsi vagyok mikor fogsz long jelet látni? Nekem a trendvonalról való pattanás lenne. Látszik, hogy M1-ben sokat engedek vissza. Lehet, hogy itt tényleg nem a buy&hold stratégia a megfelelő.

[ATTACH]6371[/ATTACH]
      Kaja ido van, felesleg jelet keresni. En maradnek shortba amcsi piacnyitasig. Ha ezt a szintet atuti, akkor ugyis szar van a palacsintaba, meg az elkepzelesemmel is. En beraknek egy napi low koruli celarat, aztan megvarnam az amerikai nyitast, hogy mi van...

De egyebkent errol beszeltunk tegnap... 9018-ig mehet fel kb. Ha az megfogja, akkor lehet egy nagy short trend pofara eses, a holnapi GDP adatokig... Te meg itt longolod a piacot es hozzateszem lehet hogy jol teszed
      Mate. napló

Hozzászólás

• Ezt kihagytam, pedig már az Euwaxot is adják. Lehet, hogy tényleg jól súg az Euwax, csak érteni kell a nyelvén. Most vettem észre, hogy milyen szépen, beleszúrva a nullába fordult.

Name:	#FDXZ4M5.png
Size:	41,1 KB
ID:	150338

Name:	chart-24112014-1246-Euwax Sentiment.png
Size:	22,2 KB
ID:	150339

Hozzászólás

Ezt kihagytam, pedig már az Euwaxot is adják.

[ATTACH]6372[/ATTACH]

[ATTACH]6373[/ATTACH]
          Ott a long signalod, de teljesen felesleges megjatszani. Ha feltetelezzuk hogy a 9018 megtartja a piacot, akkor nincs hova nyerni penzt. Tehat inkabb a shortba ulnek. Ha meg reggel ota longolnek, akkor kb ez ala a szint ala raknam a stopomat. Ugy van ertelme benne lenni persze, de reepiteni nem epitenek ra. az a par pont nekem nem meggyozo higher high
          ettol meg mukodhet, csak en nem csinalnam, hanem orulnek a shortomnak Mondom a feltetelezesem a mai napra egy 200 pontos eses kell meg neki ido, de inkabb esesre jatszanek hosszutavon
          Csatolt fájlok
          Mate. napló

Hozzászólás

• Mindenki az USA nyitásra vár. Elég hasonlóan néznek ki az USA indexek a DAX-al. Gondolom 9818-at akartál írni. Igen ne felejtsük el, hogy van egy be nem zárt gap, igaz én arra tippeltem, hogy előbb lesz 10.000, mint gap zárás.

Name:	Indexek.PNG
Size:	81,2 KB
ID:	150342

Hozzászólás

Mindenki az USA nyitásra vár. Gondolom 9818-at akartál írni. Igen ne felejtsük el, hogy van egy be nem zárt gap, igaz én arra tippeltem, hogy előbb lesz 10.000, mint gap zárás.

[ATTACH]6376[/ATTACH]
              Igen bocs 9818-at. Nem is a GAP erdekel, hanem az hogy van egy jo kis elmeletem, es tok jo lenne ha osszejonne Meg az ha felmegy 9818 fele, akkor eleve hagyni kell a fenebe elkezd csapongani a nyitasig. Sokkal jobb esellyel esik egy mar meglevo zonaban az USA nyitasig, mig kalandozik ki egy olyan helyre, ahol USA nyitas utan is mehet. Egyebkent irtam mar, szerintem USA is esni fog holnapig Szoval ez alapjan maradhat fent, hogy egyutt zuhanjanak egy jo nagyot aztan majd meneteljenek ujra felfele:P
              Tudod az egyszerubb utat valasztani azert jobb, mert ha az jon be, akkor nem kell semmit tulbonyolitani. Raerunk akkor szenvedni ha szenvedni kell, addig minek:P
              Mate. napló

Hozzászólás

• Kedvenc felszúrós, fordulós belépő. Csak az a gond, hogy a másik irányba is megcsinálta.

Size:	34,9 KB
ID:	150343

Egyirányba állok az Euwaxxal. Nem a legjobb jel, de lehetnek kivételek.

Name:	chart-24112014-1547-Euwax Sentiment.png
Size:	18,6 KB
ID:	150344

Hozzászólás

Kedvenc felszúrós, fordulós belépő. Csak az a gond, hogy a másik irányba is megcsinálta.

[ATTACH]6377[/ATTACH]

Egyirányba állok az Euwaxxal. Nem a legjobb jel, de lehetnek kivételek.

[ATTACH]6378[/ATTACH]
                  Nah latod, ennyit a DAX tudasomrol. YM-el mindenestre megvagyok, mindjart megy a post...
                  Mate. napló

Hozzászólás

• M1-el követem. Gyanús ez a trendvonal, a végén még támasz lesz belőle.

Size:	36,8 KB
ID:	150345

Zártam. Nem tettszett a mozgás és az sem, hogy egy irányba állok az Euwaxxal. Meglepő módon 27 pip.

Name:	#FDXZ4M5.png
Size:	37,5 KB
ID:	150346

A végén kiderül, már az Euwaxban sem lehet bízni. Jó lenne megfigyelni a hangulatváltozást.

Size:	36,8 KB
ID:	150345

Hozzászólás

• Nah nekem ennyi mara a YM. Tudom nem DAX, kicsit benaztam a belepessel, mert elkezdtem ujra hasznalni a ninja DOM-ot. Az elejen volt egy valid gift, aztan meg elkaptam a toket, es bejott a gap close vagy mi a fene...:P
                      Csatolt fájlok
                      Mate. napló

Hozzászólás

• mergodon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nah nekem ennyi mara a YM. Tudom nem DAX, kicsit benaztam a belepessel, mert elkezdtem ujra hasznalni a ninja DOM-ot. Az elejen volt egy valid gift, aztan meg elkaptam a toket, es bejott a gap close vagy mi a fene...:P

Gratula! Szépen végigkisérted! Alul a bogyók nem adtak jelet, mégis zártad? Vagy ez a szokásos 30 pontos kiszálló volt?

Hozzászólás

Gratula! Szépen végigkisérted! Alul a bogyók nem adtak jelet, mégis zártad? Vagy ez a szokásos 30 pontos kiszálló volt?

Ez kb 40 pont volt kicsit lehettem volna bátrabb a Gap closeal, de istenem... Nem néztem kiszálló jelet take profitra és 300 USD rá gyurtam megvolt nekem mára ennyi. Az alap terv mindig a 300usd
                          Mate. napló

Hozzászólás

• Mai DAX

Ennyire futotta. Részletek a videóban.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Euwax ha jól látom, a 9 órás nyitáshoz viszonyít. Ahhoz képest a másik oldalon állt, de a napi csúcsról indított shortnál, nem nagyon tud segíteni.

Name:	DAX.png
Size:	38,4 KB
ID:	150350

Name:	Euwax (2).png
Size:	35,3 KB
ID:	150351

Hozzászólás

• mergodon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ez kb 40 pont volt kicsit lehettem volna bátrabb a Gap closeal, de istenem... Nem néztem kiszálló jelet take profitra és 300 USD rá gyurtam megvolt nekem mára ennyi. Az alap terv mindig a 300usd
                                Nekem az a fő gondom, hogy nem tudom meddig tartsam a pozit. Igaz lehet, hogy a sokszor bevált 30 pontos, jelentős szint, célárnál kellene maradni. Neked a MACDBB mennyire pontosan jelzi a 20-30 perces trendek fordulóját? Nem szoktad vele továbbkísérni a pozit, mert a 30 pontos kiszállás vált be a legtöbbször?

Hozzászólás

Working...
                                X