Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dax

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Utolsó napos csúcs, 9900, 114 pontos napi mozgás, USA nyitás. Lehet, hogy az M1 Supetrenddel még mehetne, mert csak 20 pipet enged vissza. Mire ezt leírtam ki is ment. Lehet pattan a napi maxról. Azért azt jó tudni, hogy a stopot nem kell automatikusan nullába húzni, ahogy te is írtad.

[ATTACH]6416[/ATTACH]

Gabor megint ezek az általánosítások))) megorjitesz vele kiragadod egy mondatonat és készpénzként leírod szép profit management volt!!!
    Mate. napló

Hozzászólás

• mergodon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Gabor megint ezek az általánosítások))) megorjitesz vele kiragadod egy mondatonat és készpénzként leírod szép profit management volt!!!
      Ne azt írtad, hogy a stopot nem húzod nullába, hanem kimész a konyhába kaját csinálni? Egyébként én is tapasztaltam, hogy az automatikus, lehetőleg minél hamarábbi nullába húzás nem jó.

Hozzászólás

Ne azt írtad, hogy a stopot nem húzod nullába, hanem kimész a konyhába kaját csinálni? Egyébként én is tapasztaltam, hogy az automatikus, lehetőleg minél hamarábbi nullába húzás nem jó.

De azt de akkor amikor mar látom hogy működik a dolog nullára húzás meg nem hülyeség csak stratégia kerdese azért mert én másképp jereskedek meg nem biztos hogy mindenkinek jó
        Mate. napló

Hozzászólás

Lingot meg jól teszed bőven elérte azt a szintet ami mar meggyőző arra hogy bármeddig mehet GDP adat 3 órán belul
          Mate. napló

Hozzászólás

• Mai DAX

Magyarázatok a képen.
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ilyen "Pinokkió" gyertyát kellene elcsípni, az adatok utáni mozgásban. Azt mondják, minél nagyobb az orra, annál nagyobbat hazudik, és mozdul el az ellenkező irányba. M1-n szálltam ki, nem is vettem észre milyen szépen megjelent M5-n. Ez is jó kiszálló, ellen kedvenc gyertya.

Click image for larger version

Name:	Pinokkio gyertya.PNG
Views:	1
Size:	121,6 KB
ID:	150383

Hozzászólás

Ilyen "Pinokkió" gyertyát kellene elcsípni, az adatok utáni mozgásban. Azt mondják, minél nagyobb az orra, annál nagyobbat hazudik, és mozdul el az ellenkező irányba. M1-n szálltam ki, nem is vettem észre milyen szépen megjelent M5-n. Ez is jó kiszálló, ellen kedvenc gyertya.

[ATTACH]6422[/ATTACH]
                Szerintem nincs ember, aki ezekre be tudna szallni shortolni. Pont igy kezdodik egy breakout is, es amikor visszajott, akkor mar megegyszer oda nem fog felmenni, vagy ha igen, akkor breakout... Szoval vagy tuleli a stopod, vagy tok mindegy

Jon a GDP most mar vard meg... 1 perc van meg
                Mate. napló

Hozzászólás

• Arra léptem be, hogy az összes indexet el kezdték tépni. 14:30:35-kor Tényleg, nincs mp alapú chart?

Name:	#FDXZ4M1.png
Size:	67,1 KB
ID:	150384

A végén még innen fog fordulni.

Name:	Indexek.PNG
Size:	105,8 KB
ID:	150385

Most kellene valahol a Pinokkió orrát meghúzni.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Magyarázatok a képen.
                    mostanába nagyon szépen mozog a dax.

Hozzászólás

• Nagy a harc. USA mintha felfele, DAX nem mozdul. Nem volt egyértelmű a helyzet, kicsit várni kell.

Name:	Indexek.PNG
Size:	120,7 KB
ID:	150386

Hozzászólás

• Húsdaráló. Ráadásul az Euwaxot is adják. Pinokkió meg sehol. Illetve a FTSE-n volt.

Name:	_Indexek.PNG
Size:	120,5 KB
ID:	150387

Name:	chart-25112014-1547-Euwax Sentiment.png
Size:	36,6 KB
ID:	150388

Hozzászólás

• Tick chart Metaban

Valahogy nem lehet tick chartot megjeleníteni a Metaban? Híreknél nehéz a mozgó M1 gyertyába belekötni. Olyan mintha M1-s mozgást H1-s gyertyán szeretnék kereskedni. Igaz az IronFX-nél nem mp-ként jön adat, de biztos finomabb megjelenítést adna. Ha a SpredRecorder rögzíti, talán valami chartot is tudna rajzolni.

Name:	Tick chart.PNG
Size:	50,2 KB
ID:	150389

A tegnapit raktam fel véletlenül. Érdemes megnézni a main milyen sűrűn jöttek az adatok.

Name:	_Tick chart_.PNG
Size:	51,1 KB
ID:	150390

Hozzászólás

Valahogy nem lehet tick chartot megjeleníteni a Metaban?
                            de, úgy mint a renko chartot
                            megfelelő indikátor az M1 chartra és megkeresed az offline tickchartodat a kapcsolat nélküliek között

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              de, úgy mint a renko chartot
                              megfelelő indikátor az M1 chartra és megkeresed az offline tickchartodat a kapcsolat nélküliek között
                              Köszi! Beraknád, ha van már ilyen bevált tick chart indikátorod? Offline esetén csak utólag tudom nézni vagy megy élőben is?

Hozzászólás

• Megpróbáltam még egyszer. Erő nincs nagyon benne. Közben ki is ment. Úgy látszik nem nagyon érdemes az Euwax irányába, trenddel szemben kereskedni, vagy ki kell venni 10-20 pip hasznot.

Name:	Short.PNG
Size:	132,4 KB
ID:	150391

Hozzászólás

Working...
                                X