Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dax

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Egyre jobban veszik az Euwaxon. A végén még short beszállot kell keresnem.

Click image for larger version

Name:	chart-26112014-0910-Euwax Sentiment.png
Views:	1
Size:	16,2 KB
ID:	150411

Persze az is benne van, hogy majd az USA dönt.

Name:	USA.PNG
Size:	6,4 KB
ID:	150412

Hozzászólás

• A mai napról félidőben: a kötési irány nálunk nem kérdéses, ameddig a H1 ezt mutatja ami a képen van. Az M2 Renko-n eddig nekünk így adott lehetőséget a stratégiánk a belépésekre.

Az első kötés nullában kistoppolt.
      A következő jelnél a 2 célárunk közül most ismét csak az elsődleges, a 45 teljesült, csakúgy, mint tegnap. Mivel ez itt már egy Elliott 3-as volt, ajánlatos volt ezt választani.
      Az RF indikátorunk viszont szépen beadta scalpra a jelet a hullám elején, így az is RR2-ben zárhatott. A következő jelnél a Trendre megnyitott pozíció a nagyobb korrekció után kicsi pluszban zárt az átlagáras SL húzással. Az egyidejűleg megnyitott Scalp itt is ilyenkor +RR2 zár.

A DAX most tart kicsivel 800 pipes emelkedés felett az utolsó korrekciós völgy szintjétől, kérdés az, hogy meg lesz-e ezúttal a nagy-befektetőkre jellemző 1000 pontos célár?
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Most értem haza. Piac az USA nyitásra vár, azért a 30 pipes mozgást adja. Euwax átment shortba.

Name:	30 pont.png
Size:	52,1 KB
ID:	150418

Name:	chart-26112014-1309-Euwax Sentiment.png
Size:	25,7 KB
ID:	150419

Hozzászólás

• Holnap érdemes az olajat figyelni. Sajnos nincs pontos időpont, de gondolom a hivatalos bejelentés előtt már látszódni fog a charton.

Name:	olaj.PNG
Size:	2,2 KB
ID:	150420

Hozzászólás

• Lehet, hogy vannak már jólértesültek vagy csak a stopokat vették ki? Euwax mindjárt átmegy longba.

Name:	bennfentes..PNG
Size:	129,9 KB
ID:	150421

Name:	chart-26112014-1407-Euwax Sentiment.png
Size:	28,6 KB
ID:	150422

Ha nem lenne USA 14:30-kor lehet, hogy ezt már shortolnám. M1 Supertrend SL.

Name:	#FDXZ4M1.png
Size:	62,4 KB
ID:	150423

Hozzászólás

• Adtam, vettem, nem akar megindulni.

Name:	Kiment.PNG
Size:	135,2 KB
ID:	150424

Hozzászólás

• Valahogy be kellene állítani a tick chartot. Most látom, hogy M1-en 20 pipet szúrt le. Kíváncsi lennék, hogy nézne ki ticken. Ha valaki ért a Metahoz, legyen szíves nézze meg, ha tudja. Nekem nem sikerült.

Name:	Tick.PNG
Size:	48,0 KB
ID:	150427

Hozzászólás

• Ebből a sávból minimum ki kellene neki törni és egy vissza-teszt sem ártana. Nálam a fő H1 trendirány az még longos, tehát a jobb oldali chartomnak illik ismét bezöldülni, hogy jelet keresek
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ebből a sávból minimum ki kellene neki törni és egy vissza-teszt sem ártana. Nálam a fő H1 trendirány az még longos, tehát a jobb oldali chartomnak illik ismét bezöldülni, hogy jelet keresek
                    Köszi! Nem tudsz erre a tick chartra valami megoldást? Híreknél, nagy csapkodásban, biztos finomabb képet adna.

Hozzászólás

• Ebből a kötélhúzásból kellene kimaradni. Persze, nem lehet tudni, hogy mikor indul meg. Talán 16:00-kor.

Size:	70,9 KB
ID:	150428

Hozzászólás

• Nem az én napom volt ma. Lehet amikor ilyen zilált a chart, hagyni kell, inkább várni egy nagy elmozdulást, majd bekötni az ellenkező irányba.

Size:	74,7 KB
ID:	150429

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem az én napom volt ma. Lehet amikor ilyen zilált a chart, hagyni kell, inkább várni egy nagy elmozdulást, majd bekötni az ellenkező irányba.
                          USA piacot én sem szeretem, mert csapkodósabb, mint a délelőtt. Kilépést elb@ctam.
                          Csatolt fájlok
                          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Köszi! Nem tudsz erre a tick chartra valami megoldást? Híreknél, nagy csapkodásban, biztos finomabb képet adna.
                            Soha nem foglalkoztam vele, de bizonyára élik azt is többen és majd segítenek nekünk, én is szívesen kipróbálom.
                            Ezzel együtt szerintem sokkal másabb nem lesz az információk értéke ott sem, inkább fontosa az, hogy ki mit szok meg.

Hozzászólás

• 18:26-kor volt egy Longos belépőm, az már nullában van. A képről: soha nem azon a gépen csinálom a képeket, ahol kereskedem, azon az ég világon semmi más nincs, csak és kizárólag a Meták, ezért nem látszik a kötés.

Közben adott egy "második esélyt" is a piac, de mivel már van egy kötésem, azt demóban kötöttem csak be.
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

https://www.youtube.com/watch?v=7CYq8m_ZPmg

Hozzászólás

Working...
                                X