Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dax

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Admiral Markets-nél 1 pont a spreed, de csak min. 1 lottal lehet kereskedni. Negatív egyenleg védelem nincs. Tegnap volt egy szerverleállás néhány percig nem tudtam módosítani a megbízásomat veszteség lett a vége.

Hozzászólás

• IronFX-nél azt írják, hogy

Click image for larger version

Name:	IronFX.PNG
Views:	1
Size:	13,0 KB
ID:	151102

Hozzászólás

• Két brókercéget találtam, ahol garantált stop van. Ha tudtok még ilyenről légy szíves írjátok be.

XM-nél "Mivel úgy a stop-loss mind a limit megbízások fontossága a kockázatkezelésben jelentős, a kockázatkezelésben, az XM teljes mértékben garantálja ezen megbízások akár 50 lot-ig történő végrehajtását."

XTB-nél Basic FIX SPREAD-nél "piaci áron, ám a Stop Loss garantálva van az ügyfél által megadott áron"

Name:	XM.PNG
Size:	26,0 KB
ID:	151104

Name:	XTB.PNG
Size:	15,8 KB
ID:	151105

Hozzászólás

• Tegnapi hírt ma reagálta le a piac, csak nem lefele.

[ATTACH]7239[/ATTACH]

[ATTACH]7241[/ATTACH]

Hozzászólás

• siria eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Admiral Markets-nél 1 pont a spreed, de csak min. 1 lottal lehet kereskedni. Negatív egyenleg védelem nincs. Tegnap volt egy szerverleállás néhány percig nem tudtam módosítani a megbízásomat veszteség lett a vége.
            1 lot az elég durva. Volt mikor 2 lottal kereskedtem. Nem tartott sokáig. Mennyi a minimális befizetés?

Hozzászólás

• szentmarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              1 lot az elég durva. Volt mikor 2 lottal kereskedtem. Nem tartott sokáig. Mennyi a minimális befizetés?
              Sziasztok!nézzétek meg ezt a céget is(activtrades)van magyar ügyfélszolgálat.dax mehet 0,01lottal.van negatív egyenleg védelem".A trade out level (kiléptetési szint) biztosítja, hogy vesztesége ne haladja meg eredeti befizetését. További biztosítékként bevezettük az "Egyenlegvédelmet", ami azt jelenti, hogy ha számlaegyenlege a kereskedés következtében negatív lesz, 0 egyenlegig feltöltjük a számláját." jó kereskedést
              KMi

Hozzászólás

• jaki68 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok!nézzétek meg ezt a céget is(activtrades)van magyar ügyfélszolgálat.dax mehet 0,01lottal.van negatív egyenleg védelem".A trade out level (kiléptetési szint) biztosítja, hogy vesztesége ne haladja meg eredeti befizetését. További biztosítékként bevezettük az "Egyenlegvédelmet", ami azt jelenti, hogy ha számlaegyenlege a kereskedés következtében negatív lesz, 0 egyenlegig feltöltjük a számláját." jó kereskedést
                KMi
                Na pont ilyen céget keresek.
                Daxnál mennyi a spread? Az egyik legfontosabb.

Hozzászólás

• Most akkor mi az irány? Lehet, hogy mindegy csak menjen 30 pontot.

[ATTACH]7256[/ATTACH]

[ATTACH]7257[/ATTACH]

Érdemes a Ninja-t letölteni, ingyen lehet az Eurex valósidejű forgalmát nézni. Sokszor megugrik a forgalom, fordulás előtt. Lehet, hogy ilyenkor megy ki a stopok nagy része vagy ilyenkor jön be az "okos pénz".

Name:	FDAX 03-15 (1 Min)  2015_01_30_.jpg
Size:	174,2 KB
ID:	151131

Hozzászólás

• 3000huf/10eur

Hozzászólás

• senki nem figyeli, hogy hanyszor ajanlottam az ActivTrades-t majd rajöttök, miert jobb, mint a vasas!

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        senki nem figyeli, hogy hanyszor ajanlottam az ActivTrades-t majd rajöttök, miert jobb, mint a vasas!
                        a jobb cégek közé tartozik. de a forex nem szabályzott piac. innentől fogva csak óvatosan. nincs tuti bróker.
                        pl. a negatív egyenlegvédelemről is sok mindent írhat a bróker..., de csak ésszel érdemes közelíteni a brókerekhez.

http://forexdaytrade.hu/broker_kockazat/
                        http://forexdaytrade.hu/broker-poker/
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

senki nem figyeli, hogy hanyszor ajanlottam az ActivTrades-t majd rajöttök, miert jobb, mint a vasas!
                          Már beregisztráltam. Köszönöm neked! Első hallásra ilyet keresek.

Hozzászólás

Írd be légy szíves, hogy miben jó az ActiveTrades? Én korábban beraktam kettőt, ott az garantált stop lehet előny. XTB-nél még az jó, hogy 0,1 a tick méret, így a Supertrendes stop követő expert működik.

Hozzászólás

• Szamomra kedvezö garancia a penzemre, korrekt teljesülesek, nem tul draga a kiutalas, kedvezö spreadek meg este is, felülete nem szokott lefagyni, kinek mi a fontos nem tudom, de nekem megfelel

Hozzászólás

Szamomra kedvezö garancia a penzemre, korrekt teljesülesek, nem tul draga a kiutalas, kedvezö spreadek meg este is, felülete nem szokott lefagyni, kinek mi a fontos nem tudom, de nekem megfelel
                                Köszi! Még a CFD swap mentes kereskedés is előny náluk, viszont nincs garantált stop.

Name:	ActiveTrades.PNG
Size:	68,1 KB
ID:	151137

Hozzászólás

Working...
                                X