Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dax

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    .................................................. .................................................. .......

[ATTACH]7508[/ATTACH]
    Gyönyörű jel.
    Ezt használnom kellene.

Ma is egy belépőmnél voltam a parkettán. Erre is csatolhatnád a volume vackodat.

Hozzászólás

• (Köszönöm Tibi Betyár a segitségedet)
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Fed: későbbre tolódhat a kamatemelés!

[ATTACH]7547[/ATTACH]

[ATTACH]7548[/ATTACH]

[ATTACH]7549[/ATTACH]

Hozzászólás

• Beléptem a sávtetőn shortba, el is indult lefelé 10975-től, de már harmadszorra tért vissza. Tekintve, hogy kontratrend belépés azon gondolkodtam, hogy habár a jel megvolt, elkapkodtam kicsit. Harmadszor teszteli a sávtetőt... Szép kis háromszög alakult ki a 4 órás grafikonon, amit ha felfelé tör akkor megyünk tovább komolyabb konszolidáció nélkül.

Hozzászólás

• Ez nagyon nem akar fordulni,gátlástalanul megy felfele

Hozzászólás

• Hja,

az előző két 4órás-on is hatalmas kanócok a gyertyatest alatt. Szinte nekipaszírozzák az árfolyamot a 11000-es ellenállásnak...
              Nem éppen haldokló zsiráf forma...

Hozzászólás

• Gondolom holnap megint a görög hírek mozgatják majd a piacot.

[ATTACH]7584[/ATTACH]

[ATTACH]7585[/ATTACH]

[ATTACH]7586[/ATTACH]

[ATTACH]7587[/ATTACH]

[ATTACH]7588[/ATTACH]

Hozzászólás

• Nagyobb korrekcióra számítottam a görög megegyezés előtt. Nem jött be.

[ATTACH]7624[/ATTACH]

[ATTACH]7625[/ATTACH]

[ATTACH]7626[/ATTACH]

[ATTACH]7627[/ATTACH]

Hozzászólás

• Ninjaban, Market Replayel bármelyik időszakot vissza lehet játszani, a kereskedés is megy.
                    Ezek szerint a Ninjaban mutatott eredmények sem biztos, hogy valósak.

Click image for larger version

Name:	FDAX 03-15 (1 Min)  2015_02_20_.png
Views:	1
Size:	70,0 KB
ID:	151492

Hozzászólás

• Ha tudtok gyertek el a Birger előadására, csak regisztrálni kell, mindkettő napra. Biztos lesz egy hasznos mondat, amiért érdemes meghallgatni.

Hozzászólás

• Kedves Gábor,ugy látom te eléggé sokat foglalkozol a DAX-al,az lenne a kérdésem,hogy a ninja-traderben realtime adatokat lehet nézni ? ill ez free,vagy havidijas előfizetéssel megy csak ?
                        köszi

Hozzászólás

• BalazsiS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Gábor,ugy látom te eléggé sokat foglalkozol a DAX-al,az lenne a kérdésem,hogy a ninja-traderben realtime adatokat lehet nézni ? ill ez free,vagy havidijas előfizetéssel megy csak ?
                          köszi
                          Valós idejűek az adatok, ingyenes, de időben korlátozott a demó. Viszont meg lehet újítani.

Hozzászólás

• Kedves Forex_Klub !

Köszönöm a gyors választ,ha jól értem akkor dax kereskedési időben totál-real-time ban használható a ninja-trader a forgalmi adatokkal együtt ?
                            már csak az lenne a kérdésem ,hogy ehhez melyik cégnél kell demóhoz regisztrálni

Hozzászólás

• BalazsiS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kedves Forex_Klub !

Köszönöm a gyors választ,ha jól értem akkor dax kereskedési időben totál-real-time ban használható a ninja-trader a forgalmi adatokkal együtt ?
                              már csak az lenne a kérdésem ,hogy ehhez melyik cégnél kell demóhoz regisztrálni
                              New Users: Register Here

Email címet megadod, és oda küldik a belépési adatokat. Live futures Data pipát tedd be.

Hozzászólás

• Köszönöm,kipróbálom,nagyon kiváncsi vagyok rá élőben majd holnap

Hozzászólás

Working...
                                X