Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dax

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 12.500 Euró az oktatási csomag? :P
    na erre már én is azt mondom, hogy drága.

"Legegyszerűbb startégiája a nyitó range-ből való kitörés.
    EURUSD, GBPUSD, USDJPY-nél 0:00-8:00-ig"

érdekes meglátás. bár elég defenzív(kissé hasonlít a London Breakout-ra).

Hozzászólás

• BalazsiS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ezt tervezi hétfőre....

Akkor már ketten is vagyunk
      Majd kiderül. Nekem még fura ez az 1:1RR, mert ha egyik nap a 20 pontos sávot megnyeri, a másikon a 30-at elveszti, az nem ugyanaz. Persze lehet, hogy hosszútávon bejön. Amit mutatott charton (amin csak ezt csinálták), -5000-ről ment fel ha jól emlékszem +25000-re.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A tegnapi Breakout módszerhez itt egy indi.
        Köszi! Már csak az kellene, hogy mindkettő irányba behúzza a sáv szélességét. Birger is ezt mutató indikátort használ. Azt mondta lehetne programozni is, de szerinte jobb ha manuálisan kereskedik.

Click image for larger version

Name:	Breakout.png
Views:	1
Size:	55,6 KB
ID:	151616

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          12.500 Euró az oktatási csomag? :P
          na erre már én is azt mondom, hogy drága.

"Legegyszerűbb startégiája a nyitó range-ből való kitörés.
          EURUSD, GBPUSD, USDJPY-nél 0:00-8:00-ig"

érdekes meglátás. bár elég defenzív(kissé hasonlít a London Breakout-ra).
          Van egy 20€-s kedvezményem.

Hozzászólás

• Egyébként lehet, hogy jó ez a Breakout stratégia, csak egy szépen trendelő terméket kell keresni hozzá.

Name:	olaj.PNG
Size:	92,7 KB
ID:	151617

Name:	EURGBP.PNG
Size:	88,8 KB
ID:	151618

Ha jól emlékszem, nekem ez után ment el a kedvem tőle.

Name:	EURCHF_03.gif
Views:	3
Size:	36,4 KB
ID:	151619

Hozzászólás

• Mindig azok a kereskedések a legjobbak, amiről elfelejtkezem. ActiveTrades demóban csak azt akartam megnézni, hogy mennyi is egy pont.

Name:	Ger30Mar15M15.png
Size:	76,0 KB
ID:	151620

Birger mondta, hogy itt volt tőzsdei bemutatón, 8-ból 6-an shortolták a DAX-ot, ő longolta és M15 Supertrendel követte.

Name:	Ger30Mar15M15_.png
Size:	57,8 KB
ID:	151621

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szokták tőle kérdezni, hogy miért oktat, azt mondta azért mert szereti csinálni.
                Akkor hinném el neki ha elkérne egy valag pénzt és azt mondja itt van x jótékonysági alapítvány és oda utald a pénzt.

Hozzászólás

• Birger elmondta hogyan kell elbukni az ironos számlákat?

Jelenleg ez az ironfx legfőbb célja és ezt a magyar vezetőjük is elismerte.

Hozzászólás

• humor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Akkor hinném el neki ha elkérne egy valag pénzt és azt mondja itt van x jótékonysági alapítvány és oda utald a pénzt.
                    Ezt én is csak poénnak szántam, azért írtam utána a szcientológiát.
                    2009-ben még a teljes stratégiát leoktatta, valahol fent volt az anyag, most 1 belépőt mondott el. Lehet, hogy a régi előadást osztották fel 4 részre.Valamit azért biztos hozzátettek, mert akkor még nem volt Supertrend.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Birger elmondta hogyan kell elbukni az ironos számlákat?

Jelenleg ez az ironfx legfőbb célja és ezt a magyar vezetőjük is elismerte.
                      Azt mondta, hogy a stop nélküli kereskedés biztos bukás, mögöttem ülő szerint azért, hogy senki se merjen Extrém stratégiával kereskedni, mert az is veszteséges a Ironnak.

Hozzászólás

Azt mondta, hogy a stop nélküli kereskedés biztos bukás, mögöttem ülő szerint azért, hogy senki se merjen Extrém stratégiával kereskedni, mert az is veszteséges a Ironnak.
                        Az nem stop nélküli kereskedés, szóval ez miatt biztos nem

Hozzászólás

Menjenek inkább hozzá, mert nyáron már indítja a hazai csoportot, egy magyar előadóval.

Hozzászólás

nem hiszem, hogy Birger ezért mondta.
                            ez a saját tapasztalata. nem ismer nyereséges pozistop nélküli rendszereket. és ezért ez a véleménye. minden hátsó szándék nélkül.
                            én 5 évig jártam a tanfolyamokat, mire 1-2 éve a Traders Night-os L. Krisztián felnyitotta a szememet és rájöttem, hogy a pozistopos rendszereken kívül léteznek számlastopos rendszerek. és pl. a grid,martingale rendszerek is lehetnek nyerők.

Hozzászólás

• Menjenek inkább hozzá, mert nyáron már indítja a hazai csoportot, egy magyar előadóval.

kihez?

Hozzászólás

Mindig azok a kereskedések a legjobbak, amiről elfelejtkezem.
                                Ez akkor már többünknek feltűnt Lehet, hogy ezzel a tudással lehetne kezdeni is valamit. PipEASY módszere ezt használja ki, biztosan sokan ismerik. Nem daytrade, amolyan "kösd be és felejtsd el" módszer.
                                Velem is előfordult már, hogy egy elfelejtett tréd 3-4+ hét után brutális nyerőbe fordult. Na, ezt kellene megismételni, lehetőleg rendszeresen

Hozzászólás

Working...
                                X