Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dax

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Dax

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Portfóliónak olyan rossz a fórummotorja, ha nem változtatnak rajta, lehet, hogy itt is lehet, folytatni.

_Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Portfóliónak olyan rossz a fórummotorja, ha nem változtatnak rajta, lehet, hogy itt is lehet, folytatni.
    Itt a moderáció is lazább. Gyertek minél többen.
    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

szasztok, csak bekukk. Hajrá!

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Itt a moderáció is lazább. Gyertek minél többen.
        Az a fő gond, hogy nem lehet keresni a hozzászólások között, egymásnak nem tudunk üzenni, csomószor eltünnek az üzenetek. Nem is értem, hogy miért nem változtatnak rajta.

Hozzászólás

Jó napot! Itt majd válaszoltok azért a buta kérdéseimre?

Hozzászólás

bandyTA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jó napot! Itt majd válaszoltak azért a buta kérdéseimre?
            Ma nem tudok a DAX-hoz hozzászólni, nem volt benne pozi. Utólag meg könnyű bármit is mondani.

Hozzászólás

Jó napot! Itt majd válaszoltok azért a buta kérdéseimre?
              Tedd fel! Tudod, nincs rossz kérdés.

Hozzászólás

DAX - a nem túl távoli jövőben...

Oké, most éppen nincs, várom, hogy jöjjön rést betölteni kicsit, aztán meglátjuk az EKB hatását csütörtökön, illetve a nyersanyagoknál várni valami bázist.

Ellenben bemásolom azt, amire pont senki nem reagált anno...

Csak négyszer tette be az ostoba fórum motor, pedig direkt ráfrissítettem, hogy ne legyen ismétlés sikertelen elküldés után.

Ha nyomtatnak pénzt, az gyengíti az eurót, ha csak beszélnek róla, hogy lehet, hogy nyomtatnak, az kezd elcsépelt lenni. Ha van pénz, akkor vagy direktbe, vagy indirektbe (van pénz költünk, van gyenge euró, ezért erős dollárból veszek sokat, és azt fektetem be), de esélyes, hogy részvényvásárlásra fordítják egy részét, ami az indexekre is kihat. Kérdés, ez a DAX-ra hathat érdemben (500-800 emelkedés), vagy most egy kicsit járja a saját útját a geopolitikai dolgok miatt, mert ugye érdemben nem változott semmi. SP-ben ott a rés, oroszoknál csend van, de ez lehet vihar előtti is, a nyersanyagoknál mindenki azzal nyugtatja magát, hogy már látják a a fényt az alagútban, de mi van, ha az csak a vonat? Az arany és az olaj esetén túl szép lenne, ha egyszer csak megindulna, és abból esetleg nekem is juthat egy kis szelet. Olyan nincs, hogy mindenki nyer.

Hozzászólás

Tegnap betöltötte a rést, pénteken kötöttem ezt a shortot:
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Tegnap betöltötte a rést, pénteken kötöttem ezt a shortot:
                    Gratulálok! Kicsiben én is megjátszottam a résbetöltést. Ráírtam a képekre, hátha segít valakinek.
                    Click image for larger version

Name:	1.png
Views:	2
Size:	46,4 KB
ID:	149928

Name:	2.png
Size:	38,4 KB
ID:	149929

Name:	3.png
Size:	43,0 KB
ID:	149930

Hozzászólás

Gratulálok! Kicsiben én is megjátszottam a résbetöltést. Ráírtam a képekre, hátha segít valakinek.
                      Remek képek. Szuper!

Hozzászólás

Kérdés, ez a DAX-ra hathat érdemben (500-800 emelkedés), vagy most egy kicsit járja a saját útját a geopolitikai dolgok miatt, mert ugye érdemben nem változott semmi.
                        Nézd meg, hogy milyen idősíkon kereskedsz? Szerintem D1 alatt nem kell foglakozni ezzel, a charton úgyis minden rajta van. Napi ATR 150-200 pont, elég ha csak a felét meg tudod csípni.

Hozzászólás

95-140-es ATR/Spread Ratio elég szimpatikus.
                          nem mindegy, hogy azonos brókerköltség mellett mennyit mozog az ár a nap folyamán.
                          a tudatos instrumentumválasztás is része a kockázatkezelésnek.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

... a charton úgyis minden rajta van...
                            ezektől a falnak megyek, legalább olyan idegesítő, mint a google a barátod. Lehat pont azért nem látom, mert a "charton minden rajta van"...

A lényeg, hogy reggel nem nyitottam longot, mert arra számítottam, hogy kicsit egyértelműbben tölt rést, de nem akart. Megint hozzátapadt a 61,8-as vonalhoz.

Hozzászólás

Természetesen ez nem bántás, csak én nem értek ennyire hozzá.

Hozzászólás

Working...
                              X