Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dax - daytrade

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Dax - daytrade

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Aki a határidős Dax indexel daytradel, azt várom ide! Cseréljünk tapasztalatot!

Tapasztalat vann sokk mi erdekel???

Hozzászólás

helló Geko! milyen stratégia szerint kereskedsz? Én Birger S. féle módszerhez hasonló módszert csinálok, 5 percesen lépek be, stopot is 5 percesen határozom meg, 30 percesen pedig a célárat. Te hány percesen nyomod?

Hozzászólás

ja, és milyen brókernél? CFD-n?

Hozzászólás

Heti eredmény, Dax, demo
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

47 kötés 1 hét alatt nem kevés, robottal dolgozol?

Hozzászólás

nem robottal, mindent manuálisan, de egész nap itt ülök.
              Ezen a héten viszont bukok, sokat oldalaz, és az a baj, hogy éles a számla, úgyhogy most kicsit magam alatt vagyok.

Hozzászólás

Ezzel nem vagy egyedül, nincs óráson meghatározó trend. Majd ha óráson valami jelentős szinthez ér akkor megnézem lehet e bármi értelmes trédbe belemenni.

Hozzászólás

Birger stratégiáiról hol lehet olvasni nem tudjátok? Úgy olvastam h kb 30 különféle strattal dolgozik és instrumentumtól illetve piactól teszi függővé, hogy melyiket használja.

Hozzászólás

muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Birger stratégiáiról hol lehet olvasni nem tudjátok? Úgy olvastam h kb 30 különféle strattal dolgozik és instrumentumtól illetve piactól teszi függővé, hogy melyiket használja.
                    Szia!

Lefordították magyarra is a könyvét: Birger - A sikeres trading művészete.
                    A google-be beírva megtalálod. Persze részletesen nem írja le a belépőit, de a pozimenedzselését és a hozzáállását a kereskedéshez érdemes megismerni.
                    forex eszközök, robotok fejlesztése

Hozzászólás

Közben letöltöttem a könyvét, amit teis írtál, kössz szépen.

Hozzászólás

Úgy látszik, hogy a Dax, egyre többször kibéreli magának a hétfőt, és a szerdát pihenőnapnak. Azt akarom ezzel mondani, hogy az utóbbi időben a hétfő és szerda voltak azok a napk, amikor nem volt erős trend, inkább csak oldalazás, vacillálás, mint például ma is (szerda), vagy tegnap előtt!
                        A péntek pedig egyre jobb, pedig régebben az volt a lanyhább nap!

Hozzászólás

Sziasztok Én egy kezdő Daytrader vagyok, eddig demo számlával DAX -ra kereskedtem 50x tőkeáttétellel tavaly december óta és most szeretnék egy éles számlát nyitni Csongrád megyében. Kérdésem az lenne hogy melyik bróker cégnél lehetséges az éles számlán is 50x tőkeáttétellel kereskedni, mivel a helyi brókercégnél amit ajánlottak csak 25x tőkeáttét van, amivel már nem tudok biztonságosan DAX -ra kereskedni. Nagyon szivesen fogadnám a tapasztalatokat.

Hozzászólás

Shifu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok Én egy kezdő Daytrader vagyok, eddig demo számlával DAX -ra kereskedtem 50x tőkeáttétellel tavaly december óta és most szeretnék egy éles számlát nyitni Csongrád megyében. Kérdésem az lenne hogy melyik bróker cégnél lehetséges az éles számlán is 50x tőkeáttétellel kereskedni, mivel a helyi brókercégnél amit ajánlottak csak 25x tőkeáttét van, amivel már nem tudok biztonságosan DAX -ra kereskedni. Nagyon szivesen fogadnám a tapasztalatokat.
                            Ha jól emlékszem akkor az ATLANTIC FX-nél láttam...

Hozzászólás

Working...
                            X