Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

A kocka el van vetve

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• re: "Megvan minden règi tag, nyomják ki-ki a maga szintjén"
    David Chateau készítettem neked egy ideillő chartot az idei évem legbestebb trédjéről, ami ráadásul buy!

Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• David Chateau
      David Chateau kommentje
      Editing a comment
      Ilyet mèg a kriptók se tudnak XD

• Szóval egy hónappal a tervezett előtt zárom a toptrader2022 topicot.

vazzeg moneymentor számolni sem tudsz??
    Mikor lesz még december hogy meglegyen az az egy hónap 2023-tól?
    Begépeltem az aláébbit és nem engedte kitenni oda:

"Mindegyiknél vannak előnyök, hátrányok. Azt kell választani hosszú távra, ahol a stratégiának legoptimálisabb paraméterek segítik a rendszeres, növekvő eredményt hónapról hónapra."

Ha a vastagon kiemelt a cél, akkor nekem azt adja ki a matek, hogy az instannt fundunggal egyik másik sem ajánlat sem versenyezhet,
    de cáfolj meg:
    Abban látom a piramisszerű pénzügyi növekvő eredményt. A többinél túl lassúnak tűnik eljutni a következő szintre,
    sőt nem is lehet, ha csak nem fizet be az ember egy (jó eséllyel a kiutalandó pénzből és csinálja végig újra a vizsgákat.
    Persze az instannt funding kétszer drágább és a felét kérik jutalékként, de az utóbbival nem kell foglalkozni, ha az a cél hogy szintet lépjen az ember,
    illetve ma éjfélig még úgyis 50%os black friday akció van (nagyon csábító!), és biztos lesz még jövőre is, meg húsvétkor is.
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockas
      kockas kommentje
      Editing a comment
      Ha az egyik bukik, sebaj, van másik…

Hát nem vidítottál fel, akkor gyakorlatilag majdnem mindig nonstop blackfriday van.
      De köszi!
      Ha mégis sikerül hozzákapcsolnom az instannthoz a kedvezményes linkemet, akkor kib@szok velük és nem kérdezek tőlük semmit ,hanem megveszem, aztán jöhet a brüsszeli fogyasztóvédelem

Van egy 10%os linkem is....azt azért kaptam, mert nyitottam egy valamit, de nem kereskedtem rajta egyet sem

• equalizer
      equalizer kommentje
      Editing a comment
      Valamelyiketek csinalt mar valami $$$-t a TWE penzevel, vagy egyelore csak korbe-korbe nyalogatjatok a csontot? Misi egyelore biztos, hogy nem csinalt... habar azt allitja, hogy parszor megcsinalt mar kulonbozo challenge-eket... megsem kapta meg a funding-ot? ... a TWE a sajat top trederenek sem folyosit toket? ... milyen dolog ez???

De "Te is, fiam" kockas ? Neked sincs jobb dolgod, mint ezekkel a scammerekkel bajlodni?

• kockas
      kockas kommentje
      Editing a comment
      én csak szeretem az akciót.
      Ma is vettem csontos disznóhúst, mert itt a lányom a kutyájával, így dupla haszon.
      de még vacilálok nagyon..... és éjfélkor lejár a black.
      Egyelőre a programírásnak áll a zászló.
      Ha belekezdek bármi másba, akkor az nem halad, és hát jobb holnapután egy steak, mint a csont

ma is csak AUDot kellett volna eladnom, és nem kellene ilyen hülyeségeken gondolkozni mint a TWE, hanem bummbebaszni vhova egy öccázas marginra, amit ugyanolyan nehéz teljesíteni mint kvalifikációt, hogy ne nullázódjon le
      de ha sikerül, akkor mind az enyém, vagy a pálmáfásoké

//ui equalizer --> a xőröstalpút nem neked címeztem, aki magyarul beszél, az magyar és pont. Kivéve ha futtbalakadémiát üzemeltet
      és főleg ha nem rajtam keresztül intézi hozzá az eredménykijelzőt/videofalat áhh nem, az is pihen, mindent felfüggesztettem,......csak kódolás van
      jó hír hogy már majdnem online....! csak egy gombot kell hozzá nyomogatni
      //a rossz, hogy hibás kezdhetek debuggolni.....
      --------------------------
      updated: no meglett ripszropszeste10re..... a japán jen megszivatott, azt fordítva rajzolta még jó hogy nem kötöttem ez alapján...
      Utoljára szerkesztve a következő által: kockas; 2022-11-28, 20:43.
Working...
X