Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

A kocka el van vetve

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• re: "Megvan minden règi tag, nyomják ki-ki a maga szintjén"
    David Chateau készítettem neked egy ideillő chartot az idei évem legbestebb trédjéről, ami ráadásul buy!

Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• David Chateau
      David Chateau kommentje
      Editing a comment
      Ilyet mèg a kriptók se tudnak XD

• Szóval egy hónappal a tervezett előtt zárom a toptrader2022 topicot.

vazzeg moneymentor számolni sem tudsz??
    Mikor lesz még december hogy meglegyen az az egy hónap 2023-tól?
    Begépeltem az aláébbit és nem engedte kitenni oda:

"Mindegyiknél vannak előnyök, hátrányok. Azt kell választani hosszú távra, ahol a stratégiának legoptimálisabb paraméterek segítik a rendszeres, növekvő eredményt hónapról hónapra."

Ha a vastagon kiemelt a cél, akkor nekem azt adja ki a matek, hogy az instannt fundunggal egyik másik sem ajánlat sem versenyezhet,
    de cáfolj meg:
    Abban látom a piramisszerű pénzügyi növekvő eredményt. A többinél túl lassúnak tűnik eljutni a következő szintre,
    sőt nem is lehet, ha csak nem fizet be az ember egy (jó eséllyel a kiutalandó pénzből és csinálja végig újra a vizsgákat.
    Persze az instannt funding kétszer drágább és a felét kérik jutalékként, de az utóbbival nem kell foglalkozni, ha az a cél hogy szintet lépjen az ember,
    illetve ma éjfélig még úgyis 50%os black friday akció van (nagyon csábító!), és biztos lesz még jövőre is, meg húsvétkor is.

Hozzászólás

• kockas
      kockas kommentje
      Editing a comment
      Ha az egyik bukik, sebaj, van másik…

Hát nem vidítottál fel, akkor gyakorlatilag majdnem mindig nonstop blackfriday van.
      De köszi!
      Ha mégis sikerül hozzákapcsolnom az instannthoz a kedvezményes linkemet, akkor kib@szok velük és nem kérdezek tőlük semmit ,hanem megveszem, aztán jöhet a brüsszeli fogyasztóvédelem

Van egy 10%os linkem is....azt azért kaptam, mert nyitottam egy valamit, de nem kereskedtem rajta egyet sem

• equalizer
      equalizer kommentje
      Editing a comment
      Valamelyiketek csinalt mar valami $$$-t a TWE penzevel, vagy egyelore csak korbe-korbe nyalogatjatok a csontot? Misi egyelore biztos, hogy nem csinalt... habar azt allitja, hogy parszor megcsinalt mar kulonbozo challenge-eket... megsem kapta meg a funding-ot? ... a TWE a sajat top trederenek sem folyosit toket? ... milyen dolog ez???

De "Te is, fiam" kockas ? Neked sincs jobb dolgod, mint ezekkel a scammerekkel bajlodni?

• kockas
      kockas kommentje
      Editing a comment
      én csak szeretem az akciót.
      Ma is vettem csontos disznóhúst, mert itt a lányom a kutyájával, így dupla haszon.
      de még vacilálok nagyon..... és éjfélkor lejár a black.
      Egyelőre a programírásnak áll a zászló.
      Ha belekezdek bármi másba, akkor az nem halad, és hát jobb holnapután egy steak, mint a csont

ma is csak AUDot kellett volna eladnom, és nem kellene ilyen hülyeségeken gondolkozni mint a TWE, hanem bummbebaszni vhova egy öccázas marginra, amit ugyanolyan nehéz teljesíteni mint kvalifikációt, hogy ne nullázódjon le
      de ha sikerül, akkor mind az enyém, vagy a pálmáfásoké

//ui equalizer --> a xőröstalpút nem neked címeztem, aki magyarul beszél, az magyar és pont. Kivéve ha futtbalakadémiát üzemeltet
      és főleg ha nem rajtam keresztül intézi hozzá az eredménykijelzőt/videofalat áhh nem, az is pihen, mindent felfüggesztettem,......csak kódolás van
      jó hír hogy már majdnem online....! csak egy gombot kell hozzá nyomogatni
      //a rossz, hogy hibás kezdhetek debuggolni.....
      --------------------------
      updated: no meglett ripszropszeste10re..... a japán jen megszivatott, azt fordítva rajzolta még jó hogy nem kötöttem ez alapján...
      Utoljára szerkesztve a következő által: kockas; 2022-11-28, 20:43.

• Hetek óta keményebben nyomom a fejlesztést, ami még napi pár óra plusszt jelent az eddigiekhez képest.
    A karácsonyi todo listán egy alig egy évvel ezelőtti indikátorcsomagom újra gatyába rázása volt,
    Egyszercsak lehallt, aztán nem foglalkoztam vele egy évig. Menet közben megváltoztották az apit, amelybe mint kiderült olyan (szerintem szándékos) bugok kerültek bele, amiket kvázi rám írtak. Hosszasan lehetne demonstrálni, hogy milyen programozási technikák használata esetén ezentúl a kettő meg kettő az nem négy, hanem hatmillióhétszázhuszonhatezernégyszáztizenkettő , amitől természetesen fejreáll az egész indikátor.
    Rengeteg ilyen meglepi került bele, de nem kell aggódni, a piacon lévő indikátorok/expertek kb 99%át nem érinti, főleg amíg nem fordítják újra őket,
    már ha ez sikerül

No mindegy, az orosz ügyfélszolgálat nyilvánvalóan felesleges basztatása helyett inkább kijavítitottam a problémákat,
    mert ez a sziszifuszi folyamat legalább tudom hogy halad, nem úgy, mint ha vár az ember egy szankciók által visszasújtott ticketre.
    Sajnos úgy tűnik ez már nem egy különleges hadművelet, hanem háború van itt is....

Tegnap estére végre sikerült a gatyábarázós, erre a mai compilation után ez fogadott:

A karácsonyi ajándékom megérkezett....
    Szerencsére szeretem a kerek számokat és egyre jobban birom a humorukat is. Erre van egy szó: csakazértis.

x x x x

// Nem gond, kijavítom az újabbakat is,
    // Kellemes újrabugozást az űj évben Metaquotes!

Hozzászólás

• ez van újabban, szinte minden nap. Legalább a tanulópénz megmarad.

Hozzászólás

• moneymentor
        moneymentor kommentje
        Editing a comment
        Ha jól látom, szinte végig lebegő pluszban voltál? Miért nem realizáltál nyereséget? Akár többször is?

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        moneymentor
        Nem vártam hogy hozzászóltok.
        Eq több mint félig eltalálta.
        Egy fakkal lennebb +válaszolom, egy picit jobban elrejtve a fórum bugyraiban.

• moneymentor
        moneymentor kommentje
        Editing a comment
        1. Te tudod, de szerintem nem 1percesen kell nagy mozgásokat lemenedzselni.
        2. Megértelek. Sokunknak vannak külső körülményei, belső vívódásai.

(néha egy-egy mélyponton én is úgy érzem, reménytelen ebben a szar országban annyi tőkét gyűjteni és profitot termelni (mínusz infláció), hogy úgy éljek, mint egy helyi gerinctelen politikus, vagy valamelyik seggnyalója, akit beraktak valami jól fizető pozícióba… de jelenleg én sem látok más utat.)

• Tenyleg furcsa ennek a pozinak a menedzsmentje... azt hinne az ember, hogy egy hosszabb tavu pozirol van szo es "elaludtal" majd mire "felebredtel" es ketszer a falba verted a fejed a ket szep kiszallo kihagyasa miatt, panikodban gyorsan behuztad BE-be lesz-ami-lesz alapon...

Kozben csak egy 1 perces alapu AUDJPY quickie-rol van szo... feltevodik az en piacnezetembol kifolyolag par kerdes:

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 1-29-2023 at 11.05 AM.png Views:	0 Size:	1,22 MB ID:	197511

PS: problad inkabb ezt a setup-ot ki... ha a penzemet kellene tegyem valamire, akkor erre tennem... ez a konzervativ verzio:

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 1-29-2023 at 12.19 PM.png Views:	0 Size:	147,8 KB ID:	197512

Es ez az "advanced" verzio, amelynek valamivel kisebb a valoszinusege es tobb figyelmet igenyel amig megindul (hogy ne jarjunk ugy, hogy tul lassan vagy tul gyorsan tesszuk BE-be...):

Click image for larger version  Name:	Screen Shot 1-29-2023 at 12.23 PM.png Views:	0 Size:	147,9 KB ID:	197514

Utoljára szerkesztve a következő által: equalizer; 2023-01-29, 10:25.

Hozzászólás

• rpr
        rpr kommentje
        Editing a comment
        @kockás
        hát ez kva jó volt feldobta a mai napon.
        Jól üllsz a lovon. El ne menj dolgozni!!! Nincs értelme másnak dolgozni kivéve, ha nem kell valakit magadon kívül eltartanod Vagy extrém nagy juttatást nem adnak és szereted is csinálni
        egyébként felejtős...

• rpr
        rpr kommentje
        Editing a comment
        equalizer ok ezt értem (imp, korrekció, ezt egyébként Anil is elmondja) ami nekem nem világos, hogy miből jön ki az, hogy egy impet egy korrekció után mindig ugyanolyan irányú imp követ???
        Hm.? Ez miből jön? MI az oka???? Azonkívül, hogy elvileg megfigyelhető.
        Egyébként én is néztem a divergenciákat impeknél és nekem kb 50%-ba adtak jó jelzést (kb. mintha nem is számítanák) persze előfordulhat, hogy te valahogy máshogy nézed, csak azt nem tudom mit, mert én is Anil magyarázata alapján figyeltem.

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        Helyesbitsunk kicsit a fogalmakon rpr ... nem minden imp-et kovet egy korrekcio utan egy ugyanolyan iranyu imp... csak az ELSO imp-et egy nagyobb idosiku hullam kereten belul kovet egy korrekcio utan MINDIG egy ugyanolyan iranyu imp... vagy olykor egy masodik imp-et... de az elsot mindig koveti egy masodik is, ellenpeldat en meg soha nem lattam a karrierem soran... ez egy axioma erteku statisztikai megfigyeles... erre epul az egesz kereskedesi strategiam, hiszen az a cel, hogy axiomakra epitsunk es nem velemenyekre vagy elkpezelesekre...

Hogy pontosan mi ennek a gazdasagtani magyarazata, az tul bonyolult itt kivesezni es abszolut teljesen mindegy is... azert axioma egy axioma, hogy ne kelljen folyton a magyarazaton agyalni... inkabb ennek a lehetosegnek a kiaknazasara kell koncentralni... strategiat kell epiteni kore...

A divergenciaval sem kell foglalkozni... en egy csupasz chart-ot is meg tudok kereskedni... a divergencia csak azert van, hogy egy korrekcion belul esetleg egy harmadik imp-et is meg lehessen kereskedni... de ha ezt az eszkozt nem tudja hasznalni az ember, akkor siman koncentralhat csak a masodik imp-ekre... azzal is siman jon a $$$...

Nekem az Anil tanitasai csak az alapot adtak meg... onnan tovabb pedig egy hosszadalmas fejlodesen kell atjutni addig, amig kialakul a sajatos piacnezet (amikoris rajossz, hogy Anil is csak feluletesen kapargatja a gesztenyet, viszont pont ott ahol azt kell... ) amire mar epiteni lehet es amibol johet a $$$...

• Ime egy ujabb short term sell setup Neked, hogy ne kelljen stresszelj a GSM vonalak miatt ... a GBPAUD is szepen megy egyelore...

Click image for larger version

Name:	Screen Shot 1-31-2023 at 8.51 AM.png
Views:	67
Size:	130,4 KB
ID:	197524

Hozzászólás

• Köszönöm a tippeket!
        Kereskedésre szánható idő hiányában, maradnom kell sajnos percesen, a pillanat hevében bummbebaxós módszernél,
        amit majdnem pontjókor intuitív módon breakevenezve látok egy olyan pillanatnyi téridőablakot a féreglyukon,
        ami lemehet a havi aljig.
        Természetesen, dupla téttel két darabban, rángó ideggel megpróbáltam újra és most mintha félig sikerült volna.
        Zsinórban kb a hatodik fakk után a lexarom tabletta újra bevéve.

Hozzászólás

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          En hagynam pihenni az AUDJPY shortolasokat... mar csak azert is, mert kimondottan buy setup-ra all az egesz, meg az 1 percesen is, de ami inkabb lenyeg, hogy az oras is... ez egy hanyagolando paros most egyelore... hacsak nem a kinlodas a lenyeg a kereskedesedben...

• kockas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Köszönöm a tippeket!
        Kereskedésre szánható idő hiányában, maradnom kell sajnos percesen, a pillanat hevében bummbebaxós módszernél,
        amit majdnem pontjókor intuitív módon breakevenezve látok egy olyan pillanatnyi téridőablakot a féreglyukon,
        ami lemehet a havi aljig.
        Természetesen, dupla téttel két darabban, rángó ideggel megpróbáltam újra és most mintha félig sikerült volna.
        Zsinórban kb a hatodik fakk után a lexarom tabletta újra bevéve.

Ismerős dolgok, értem is sokszor "eljönnek" pedig nincs is olyan sok
        Click image for larger version

Name:	Képernyőkép 2023-02-02 152742.jpg
Views:	0
Size:	117,7 KB
ID:	197578Click image for larger version

Name:	Képernyőkép 2023-01-30 150525.jpg
Size:	144,6 KB
ID:	197579Click image for larger version

Name:	Képernyőkép 2023-01-11 113152.jpg